“Родину в якій народилися я і три мої сестри благополучною назвати було важко. Але ж батьків не вибирають, і дякую Богу за мою сім’ю.” – каже Леонід Володимирович.

Автобіографія моя теж не буде звучати гарно. Я почну свою розповідь з того моменту, коли я вирішив змінити своє життя. Ніхто не народжується бандитом, наркоманом чи алкоголіком. Через різні обставини ми інколи перечіпляємося і вибираємо не той шлях. Так сталося й в моєму житті. Поки….поки я не сказав: ”стоп, я не хочу так жити”, і поїхав у християнський реабілітаційний центр. Я добре пройшов реабілітацію та залишився там жити і допомагати іншим, таким, як я колись. Я знаю, що одна з моїх сестер постійно молилася за мене. Як результат , я прийшов до Бога і моя свідомість, моє мислення почали потроху змінюватися.

Починаючи своє життя з нової сторінки , став піклуватися про свій організм – спорт, правильне харчування та інше. Вирішив обстежитися – діагноз не обіцяв нічого хорошого- #гепатит С ! Знав, що це “лагідний вбивця”, та щоб позбутися його потрібні чималі кошти. У мене за душею не було ані копійки. Все, що в мене було – це мій пес , американский пітбуль Рема. Продати собаку та вилікуватися? Ви що??? Друзів не продають. Рема і зараз живе зі мною в реабілітаційному центрі. Отже , виходу я не бачив…поки… Поки мені не порадили звернутися в Клуб переможців гепатиту С . Керівник Клубу підбадьорив: ефективність лікування сьогодні складає 95-99%, але вартість курсу до 13 тисяч гривень.Такої суми, звісно ж, у мене не було. Я мІг сплатити тільки за діагностику, де саме і яку Yura Voynalovich мені підказав . Всі аналізи мені стали в 2800 гривень ,хоча я чув від інших , що це коштує мінімум 5-7 тисяч.

Потім направив до прекрасного лікаря- інфекціоніста Натали Андрущенко. Вона призначила мені схему-лікування препаратами прямої дії і консультувала всі 12 тижнів лікування. Ліки безоплатно надали за кошти Проєкту “Діагностуй та лікуй гепатит-це доступно та ефективно” . Я вірю, що Господь у такий спосіб допоміг мені вилікуватися від гепатиту. Зараз я здоровий , почуваю себя прекрасно. Допомагаю будувати новий реабілітаційний центр. Мій друг Рема завжди поруч зі мною. І тепер я тільки думаю, де б я був , якби не Господь і не послані Ним люди. Наразі моє життя тільки починається і мене очікує багато гарних речей . А головне, у мене є майбутнє. І я вірю – воно прекрасне!!! Велика вдячність команді Клубу за можливість вилікуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.