Профілактика ранніх статевих стосунків та небажаної вагітності

 Проєкт «Обізнана молодь-здорова громада»

01 січня 2020 році громадська організація  “БСД”, завдяки спільному фінансуванню з Бюджету участі селища Немішаєве починає реалізувати Проєкт:

«Обізнана молодь-здорова громада».

За таку можливість ми вдячні владі та жителям Немішаєве,які пітримали нас в конкурсі. МЕТА ПРОЄКТУ: Охопити населення селища Немішаєве, послугами з профілактики соціально-небезпечних захворювань, проявів адиктивної поведінки та діагностики вірусних гепатитів.

Що ж ми зробимо протягом 2020 року:

1. Щотижня протягом 5-ти місяців наші волонтери проводитимуть інформаційні заняття в 2-х школах смт Немішаєве на такі теми: 1. Профілактика шкідливих звичок (профілактика куріння та вживання алкогольних напоїв і наркотичних речовин). 2. Профілактика ВІЛ/СНІДу. 3. Профілактика ранніх статевих стосунків та небажаної вагітності. 4. Попередження булінгу, кібербулінгу. 5. Основи побудови здорових стосунків у сім’ї (утвердження цінностей здорової сім’ї ). 2. Самі активні 14-15 річні учні, об’єднаються у дві Команди. Створять план-сценарій проведення  профілактичних заходів в громаді селища Немішаєве. Презентують їх в Немішаївському Будинку культури, команда-переможець  отримає цінні призи. Команди разом з волонтерами ГО ”БСД” проведуть профілактичні заходи в громаді селища Немішаєве: -До Всесвітнього дня Боротьби із Гепатитом для жителів селища Немішаєве акцію, мета якої  охопити тестуванням на Гепатит С всіх бажаючих! 3. На базі селищної лікарні створимо Простір де безкоштовно  протестуємо 500 жителів Немішаєве на Вірусний Гепатит С. При позитивному результаті тестування,наші волонтери та лікарі-інфекціоністи нададуть консультації із  питань подальшої діагностики та  лікування вірусних гепатитів у Державній та альтернативних програмах. 4. У  Просторі  на базі селищної лікарні також зможуть безкоштовно отримати допомогу члени родин,що стикнулися з проблемою алкогольної,наркотичної та інших видів залежностей.

«Обізнана молодь-здорова громада»

«Обізнана молодь-здорова громада»

“Обізнана молодь-здорова громада” назва Проєкту, що виграв фінансування з Бюджету участі 2019 року. В рамках активностей за ним 7 жовтня 2020 року в Немішаївському НВК, а згодом в Немішаївській ЗОШ №1 відбулися дві зустрічі-знайомства учнів 8-х класів з волонтером Громадської організації “bcd” Ярославом Бабенко, який являється сертифікованим тренером програми АСЕТ. Протягом жовтня-листопада, Ярослав буде працювати з підлітками над такими важливими для них темами :
  1. Профілактика шкідливих звичок (профілактика куріння та вживання алкогольних напоїв і наркотичних речовин).
  2. Профілактика ВІЛ/СНІДу.
  3. Профілактика ранніх статевих стосунків та небажаної вагітності.
  4. Попередження булінгу, кібербулінгу.
  5. Основи побудови здорових стосунків у сім’ї (утвердження цінностей здорової сім’ї).
 
Знання яких допоможуть їм в майбутньому протистояти спокусам та бути здоровими і успішними. Далі по 5-ть кращих учнів складуть Збірні команди, що окремо працюватимуть з наставниками Громадської організації “bcd” над власними Проєктами по профілактиці соціально-небезпечних захворювань ВІЛ/СНІД та Вірусні гепатити серед молоді та дорослого населення Немішаєве. Кульмінацією стане змагання між Проєктами. Участь у голосуванні матимуть можливість прийняти всі мешканці Немішаєве, що досягли 14-річного віку. Переможці отримають Сертифікати на 500 грн в мережу COMFY, а друга команда Сертифікати на 300 грн. Команда Громадської організації “bcd”, щиро вдячна Аліні Федоренко  за всебічне сприяння в реалізації проєкту.
Зустрічі-знайомства учнів 8-х класів з волонтером Ярославом Бабенко

Зустрічі-знайомства учнів 8-х класів з волонтером Ярославом Бабенко

“ГРУПА ВЗАЄМОДОПОМОГИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ІЗ ЗАЛЕЖНОСТЯМИ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ РОДИН”

– тебе вислухають
– якщо захочеш – дадуть пораду
– жити вільно – можливо

ПОВЕРНИ В СВОЮ СІМ’Ю СВОБОДУ!

КОЛИ: 18.30 щоп’ятниці з 25 вересня 2020 року

ДЕ: Немішаєве Будинок-Культури .

КОМУ: Сім’ям, які потребують допомогу у розв’язанні проблеми з алко, нарко, та іншими видами залежності. Громадська організація “БСД” в рамках Проєкту «Обізнана молодь – здорова громада» проводитиме зістрічі.
http://bcd.org.ua/obiznana-molod-zdorova-gromada-2/
Проєкт за кошти Бюджету Участі Немішаївська громада За додатковою інформацією звертайтесь до Юрія Мотузенка за номером: +380 97 520 63 93