Програмі громадського здоров’я у Немішаївській громаді бути.

 

Вчора 6 травня 2021 року відбулася надважлива  зустріч представників громадської організації «BCD» з Перевозником Петром Петровичем – селищним головою Немішаївської ОТГ та Когутом Іваном Івановичем – заступником селищного голови з питань громадського здоров’я з метою обговорення розвитку громадського здоров’я у Немішаївській ОТГ.

Юрій Войналович директор виконавчий ГО «BCD» презентував  аналітичну довідку за результатами проведеного аналізу стану соціально-медичної сфери Немішаївської ОТГ підготовлену разом із менторкою БО “Світло Надії”- Катериною Рижковою-Себелєвою. 

Голова ОТГ та його заступник висловили розуміння ситуації та необхідність змін у сфері громадського здоров’я. Крім того, виразили свою готовність до співпраці з громадським сектором.

За результатами проведеної зустрічі отримали підтримку щодо розробки Програми громадського здоров’я, що забезпечуватиме доступ і отримання представниками ключових та уразливих груп населення комплексних профілактичних послуг, медико-соціальних послуг, які надаватимуться на рівні Немішаївської ОТГ коштом  місцевого бюджету.

Також домовилися створити робочу групу на базі Немішаївської громади з розробки Програми та включити до її складу представників ГО «BCD». Відповідальними від місцевої влади призначили Когута Івана Івановича.

Тож слідкуйте за нашими новинами, далі буде…

Захід відбувся у рамках Менторської програми 2.0 для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства координує Центр демократії та верховенства права в рамках Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства, за підтримки/сприяння  USAID Ukraine – USAID Україна.

#менторська_програма2_0;

 #менті2021_цедем;

 #ментор2021_цедем.