Я перемогла, ВІРУСУ НЕМАЄ!!! А починалося все дуже невесело. Я живу в Стамбулі, і для того, аби отримати ДТЖ (дозвіл на тимчасове проживання) необхідно було здати аналізи. Так я дізналася, що у мене гепатит С, генотип 1b та перша стадія фіброзу печінки.

В Туреччині все погано, у них немає препаратів, які б повністю вбивали вірус, і ось тут мій друг Майкл розповів мені про такі препарати: Софосбувір / Даклатасвір, і що є такий чарівний Юрій, який детально все розповість та допоможе.

Виїхати не могла, тому аналізи здавала в Туреччині. Юрій розписав увесь план дій, потім, за результатами аналізів, почала приймати препарати (дякуючи моєму другові, котрий їх привіз сюди). Юрій консультував, що можна з їжі, як краще організувати режим, з усіма питаннями зверталася до Юрія, він завжди на зв’язку. Я приймала ліки 3 місяці, і ось-результат негативний!!! Я ПЕРЕМОГЛА, ВІРУСУ НЕМАЄ! ЗОВСІМ НЕМАЄ )Навіть на відстані, через моря і океани це можливо, Юрій на зв’язку завжди. Дуже рекомендую ці препарати та не гаяти часу з лікуванням. Вони реально працюють!

PS. Лікарі Туреччини трошки офігели, тому що у них за такий короткий термін таких результатів немає. А у нас є! Дякую ще раз чарівному Юрію та його команді за професіоналізм, оперативність та відповідальність!

PPS. Величезна подяка за медичний супровід лікарю Віктору Трет’якову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.